O nás

Hľadali sme niečo, čo chýba a osloví slovenský trh.
Našli sme. Jupííí !

Na výstave vo Frankfurte nad Mohanom v roku 2009 nás oslovila svojimi výrobkami, kvalitou a rozmanitosťou nemecká značka MOSES VERLAG. V jej portfóliu sú predovšetkým certifikované hračky a darčeky pre deti, ale potešenie si nájdu teenagers aj dospelí. Získali sme exkluzivitu pre Slovensko, začali sme sa venovať veľkoobchodu a postupne rozširovať náš sortiment o celosvetovo uznávané značky.

Svojim krásnym dizajnom nás očarila talianska značka porcelánu Easy Life. Od roku 2012 každoročne prinášame nové nádherné kolekcie vyvinuté mladými talianskymi dizajnérmi podľa posledných módnych trendov.

Značky, ktoré zastupujeme svojimi výrobnými procesmi šetria životné prostredie.

Špecializujeme sa aj na prírodné produkty.

llupienokMydielka, telové krémy, sviečky, vosky, olejčeky rôznych vôní, čisto prírodné v najvyššej bio kvalite – to je francúzska značka Galeo Concept, ktorú nájdete u nás.

Ručne vyrábané, intenzívne voňajúce vegánske sviečky bez parabénov a ftalátov, ktoré nie sú testované na zvieratkách, predstavuje slovinská značka O.W.N. Candles, ktorej výrobky tiež prinášame na náš trh. Sú zdravotne nezávadné.

Chute Provensálska môžete ochutnať vďaka francúzskej značke ESPRIT PROVENCE. Čaje, bylinky (koreniny) nezabudnuteľnej chuti a balenia tejto značky sú súčasťou nášho sortimentu.

Sme nesmierne šťastní, že sa Vám výrobky, ktoré dodávame po celom Slovensku, rovnako ako nám veľmi páčia a našli si miesto v mnohých domácnostiach. Kvalita, dizajn, funkčnosť, nápaditosť a rozmanitosť našich výrobkov rozžiaria Vaše domovy, potešia ako darček malých aj veľkých.


Je z čoho vyberať, budeme radi, ak nás oslovíte a Vašu predajňu, eshop, kaviarničku rozšírite o náš neopakovateľný sortiment.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie nové značky, ktoré sa Vám snažíme stále prinášať.